مجموعه گفت‌و‌گو با یک شاهد تجاوز و شکنجه در حکومت اسلامی ایران- مسعود نقره کار

بخش دهم: «ميليون‌ها رأی در صندوق‌ها، پيش از شروع رأی‌گيری»

مسعود نقره کار

« … به حساب ولی فقيه و بيت رهبری ۱۲ ميليون رای بالقوه- و بالفعل- داريم، حدود ۴ ميليون بسيجی ها و خانواده های شان رای شان مستقيما» از رهبری مستند می شود، اين حدود چهار ميليون هر نفر دو رای به صندوق می اندازند ، که يکی از رای ها به نام رای » خانواده » است. رای ۲ ميليون فوتی( مرده) داريم ، که از شناسنامه ها ی مردگان و شهدا استفاده می شود. بخش اعظم سپاهی ها و ارتشی ها و خانواده شهدا را هم بايد به اين تعداد اضافه کرد.اين آراء آماده اند و در صندوق های رای در خانه های امن در سطح کشور نگهداری می شوند. ودر وفت مناسب به هنگام انتقال صندوق ها، صندوق ها تعويض و يا رای ها به آن ها اضافه می شوند. کانديداهای ولايت هم قبلا» تعيين شده اند و رای ها به آن ها داده می شود. در مورد انتخابات مجلس هم نصف از کل نمايندگان به علاوه ۳۰ درصد، سهميه ولی فقيه هستند. کانديدا های ارزشی را هم فرمانده هان نظامی مورد اعتماد معرفی می کنند، و همينطور بسياری از استاندارها و فرماندارها و بخشدارها ، که اکثرا» معاودين هستند ، اين ها هم می بايد مورد تائيد ارزشی قرار بگيرند. هدف اين انتخابات و انتخابات های بعدی حذف رئيس جمهور و دارو دسته اش ، و همين طور حذف هاشمی رفسنجانی ست، ضمن اين که قدرت نمائی و دست و پا کردن مشروعيت در سطح جهانی هم هست. البته احمدی نژاد هم با برخورد با هاشمی می خواهد خوش رقصی بکند که بی فايده است ، مثل همين ابلاغ ( غير قانونی ؟!) حکم به رئيس دانشگاه آزاد.

برای تبليغات هم دوربين را حداقل در سه نقطه کار می گذارند و عوامل خود را برای رای دادن به آنجا ها می فرستند تا به جهانيان نشان بدهند که چه استقبال پر شکوهی مردم می کنند که به احتمال مسجد لولاگر، پايگاه مقداد و حسينيه ارشاد خواهد بود.

بعد از انتخابات موردها ی تصفيه در دستور کار است ، هم درون مرزی و هم برون مرزی . آن هائی که دربيت و جوار رهبری اند و دردسترش اند دستگير خواهند شدو تصفيه می شوند .( که البته صحبت از حذف نوری زاد و طبرزدی هم هست ) .در واقع طراح های اصلی اين انتخابات ، مثل انتخابات قبل، همان سه «وحيد» و مجتبی خامنه ای و جمع بيت رهبری هستند، همان کسانی که طرح برنامه ريزی انتخابات سال ۸۸ را انجام دادند ، و بعد هم طرح بازداشت رهبران جنبش سبز را در لواسان ، اين ها می خواستند به اهدافی که می خواستند دسترسی پيدا کنند: که اين اهداف يکی بهانه ی احتمال حذف موسوی و کروبی از طرف گروه های به قول اين ها «خودسر» ، و يکی هم قطع ارتباط شان با مردم و محافل بين المللی.

ماجرای انتخابات سال ۸۸ هم که تاسف بار بود, درسی برای رژيم شده ، انتخاباتی که به گفته خودشان طی آن ۷۸۲۱۰ نفر دستگير شدند که فقط در تهران اين رقم ۲۲۷۴۲ نفر بود.خب می دانيد که عده ای از اين ها پس از تفهيم اتهام و سپردن وثيقه آزادشدند تا در فرصت مناسب به پرونده ی آن ها رسيدگی شود. گفته شده که ۵۴۱۸ نفر از دستگير شدگان انتخابات سال ۸۸ زير ضرب قرار گرفتند ( يعنی بازجوئی و شکنجه شدند). بعضی از زندان ها البته ليست نداشتند که معلوم شود چه تعدادی زندانی داشته اند. دربازداشتگاه ۲۰۹ ليستی وجود نداشت اما حداقل ۷۳۲ زندانی آنجا بودند و يا برده شدند، که اکثرا» جوانان و افراد گروه های سياسی بودند. از ميان دستگير شدگان۱۵۸ نفر از اين ها به اعدام محکوم شدند که البته حکم برخی از آن ها تائيد نشد. گفته شده که در مجموع ۴۹۴ نفرحکم اعدام گرفتند ، که به پرونده برخی از آن ها تا يک سال بعد هم رسيدگی نشده بود، کسانی که آن ها رابيشتر اباحه (کسی که کشتن آن ها حلال است) خواندند. در ماجرای انتخابات ۸۸ حتی يک نفر بسيجی و يا از نيروی انتظامی کشته نشد ، از مردم ۱۰۷ نفر کشته شدند که ۶۰ يا ۶۱ نفر آن ها در تهران بود. بيشتر قتل ها و شکنجه ها هم توسط لباس شخصی ها و مامورانی که يا معاود عراقی بودند و يا مزدوران عراقی و افغانی و سوماليائی و لبنانی صورت گرفت. به اين جماعت هم برای تکرار جنايت های شان آماده باش داده اند.

در خارج از کشور هم بساط رای سازی بر قرار است، اگر خارج کشوری ها حق رای برای انتجاباتی را داشته باشند ، مثل انتخاب رئيس جمهور، که سفارت خانه ها و مساجد، به ويژه مساجدی که نام «امام علی» را دارند و مساجد وابسته به بيت رهبری هستند، برنامه ريزی کار را به عهده دارند ، و همين طور عده زيادی از بچه های اطلاعات که به عنوان پناهنده به خارج از کشور آمده اند. اگر خارج ازکشور در رای گيری شرکت نکند اين مجموعه کار تبليغاتی عليه تحريم کنندگان و تبليغ برای انتخابات را در خارج از کشور به عهده می گيرند که بزرگ نمائی در نشان دادن تعدادشرکت کنندگان و دموکراتيک جلوه دادن انتخابات در محافل بين المللی در دستور کارشان قرار می گيرد.

۱۱ اسفند ۱۳۹۰

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
زيرنويس
* سلسله مطالبی که دهمين بخش آن را خوانديد، اظهارات يکی از کارکنان سابق قوه قضائيه حکومت اسلامی درشکنجه گاه ها و زندان های اين حکومت، و در جبهه جنگ است. او به عنوان شاهد تجاوزبه دختران و زنان زندانی، شاهد شکنجه واعدام زندانيان سياسی و عقيدتی، از گوشه هايی از جنايت های پنهان مانده ی جنايتی به نام حکومت اسلامی پرده بر می دارد.( با توجه به اينکه در زندان ها حکومت اسلامی، شاغلين در زندان ها از نام های متعدد و مستعار استفاده می کردند – و می کنند- ، نام ها و فاميلی ها می توانند واقعی، و حقيقی، نباشند).(م.ن)
توضيح : برای پيشبرد گفت و گوها قرارمان اين شد که در صورت امکان يک هفته مسائل مربوط به سال های گذشته مطرح شود و يک هفته هم مسائل روز. راوی اين نوشته سال ۱۳۸۵ ايران را ترک کرده است و در يکی از کشورهای شرق آسيا پناهنده است، او اما به دليل شغل حساس و ارتباط های اش به هنگام خدمت ، با تعدادی از فرماندهان سپاه و نيروهای انتظامی ،کارکنان قوه قضائيه و روحانيون ارتباط داشته ، که هنوز نيز دارد. اطلاعاتی که پيرامون مسائل جاری داده می شود از طريق همين ارتباط هاست.

http://news.gooya.com/columnists/archives/136851.php

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: